Znaleźliście Państwo swoich prawników

Kiedy ponieśliście Państwo szkody, który odmieniły życie lub szukacie sprawiedliwości po niesłusznym uwięzieniu, musicie mieć absolutną pewność, że firma, którą wybierzecie wykona swoje zadanie należycie za pierwszym razem, ponieważ wynik sprawy będzie rzutował na Państwa życie już do jego końca. Należy więc zadać sobie pytanie: czy chcę prawnika, który doradzi przyjęcie pierwszej propozycji ugody, jaka się pojawi ? Czy też wybieram takiego, który będzie walczył, aby zapewnić mi maksymalne odszkodowanie, jakie można otrzymać w mojej sprawie?

W kancelarii Edelman & Edelman, P.C. uważamy, że nasi klienci powinni otrzymać pełne i sprawiedliwe odszkodowanie za krzywdy, jakie im wyrządzono. Nasi adwokaci zbudowali swoje kariery osiągając nadzwyczajne wyniki w sprawach przeciwko - między innymi - poważnym firmom budowlanym, producentom sprzętu, firmom farmaceutycznym oraz agencjom rządowym. Wiemy, jak działają nasi przeciwnicy i potrafimy opracować skuteczne strategie, aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat.

Klient to nasza osobista inwestycja

Koła sprawiedliwości nie zawsze obracają się szybko - nie zawsze też kręcą się we właściwym kierunku. Niektóre sprawy wymagają czasu, a nieraz niezbędne są apelacje. Podchodzimy do każdej przyjmowanej przez nas sprawy gotowi do zainwestowania w nią każdej ilości czasu, pieniędzy oraz środków niezbędnych do znalezienia potrzebnych dowodów i wygrania sprawy w imieniu klienta. Jesteście Państwo naszą osobistą inwestycją.

W zamian prosimy o cierpliwość i danie nam czasu koniecznego do uzyskania rezultatów, na które Państwo zasługują. Będziemy towarzyszyć Państwu na każdym kroku, informując o postępie w sprawie, o każdym nowym rozwoju wypadków oraz o kolejnych krokach. Kiedy zakończymy pracę nad sprawą, możecie mieć Państwo pewność, że uzyskany wynik będzie najlepszym z możliwych.

Proszę zaufać swoim przeczuciom

Wiele naszych sukcesów można przypisać zwykłym przeczuciom. Czy to wydaje się słuszne? Jeśli nie, nie przestajemy zgłębiać sprawy, dopóki nie dojdziemy do prawdy i sprawiedliwości, na którą Państwo zasługujecie. W poszukiwaniach prawnika instynkt podpowie Państwu, czy znaleźliście właściwą osobę do ochrony swojej przyszłości oraz przyszłości Państwa rodziny. Po spotkaniu z nami i daniu nam możliwości przedstawienia naszego planu wygrania sprawy wiemy, że instynkt podpowie Państwu, iż znaleźliście swoich prawników.

Se habla Español | Mó wimy po polsku

Proszę nie czekać z analizą swojej sprawy przez kancelarię Edelman & Edelman, P.C.