Wypadki w miejskich środkach transportu

Czas odgrywa kluczową rolę w wypadkach z udziałem nowojorskich pojazdów miejskich

Jeśli odnieśliście Państwo obrażenia w wypadku z udziałem jakiegokolwiek pojazdu miejskiego, należy działać szybko, aby zachować prawo do wystąpienia na drogę sądową. Na przykład, jeśli potrącił Państwa autobus NYCTA, macie Państwo tylko 90 dni na złożenie roszczenia. Jeśli termin już upłynął, możecie Państwo nie mieć już możliwości złożenia do Sądu wniosku o jego przedłużenie.

Istnieje wiele innych zastrzeżeń prawnych dotyczących składania roszczeń wobec organów rządowych lub władz, a czas odgrywa kluczową rolę w roszczeniach z tytułu wypadków z udziałem pojazdów miejskich. Angażując wykwalifikowanego adwokata natychmiast po wypadku, możecie mieć Państwo pewność, że sprawa jest w dobrych rękach, a wszystkie terminy zostaną dotrzymane.

Uzyskaliśmy odszkodowanie w wysokości 2 millionów USD dla klientki, która doznała urazu kostki wysiadając z autobusu. W chodniku na przystanku była dziura, w którą wpadła poszkodowana, przez co doznała poważnych urazów wymagających intensywnej opieki medycznej.

Adwokat, któremu można zaufać

Od ponad 40 lat kancelaria Edelman & Edelman, P.C. pracuje nad ochroną praw osób poszkodowanych. Wiemy, jak przytłaczające może wydawać się rozważanie wystąpienia na drogę sądową przeciwko miastu Nowy Jork. Nasza praktyka została zbudowana w oparciu o takie sprawy. Można liczyć na to, że podejmiemy wszelkie możliwe opcje w celu zabezpieczenia Państwa praw i otrzymania maksymalnej kwoty odszkodowania z tytułu doznanych obrażeń.

Mamy doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu wszelkich wypadków, co obejmuje:

  • wypadki autobusowe
  • wypadki w metrze
  • wypadki w pociągu
  • wypadki z udziałem pojazdów policyjnych
  • wypadki z udziałem pojazdów straży pożarnej
  • wypadki z udziałem pługów śnieżnych
  • wypadki z udziałem pojazdów robót drogowych
  • wypadki z udziałem pojazdów serwisowych
  • wypadki z udziałem śmieciarek i innych pojazdów sanitarnych

Proszę porozmawiać z adwokatem na temat swoich roszczeń z tytułu wypadku z udziałem pojazdu miejskiego

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym nowojorskim biurem, aby porozmawiać z adwokatem na temat swojej sprawy. Oferujemy bezpłatną wstępną konsultację, podczas której można uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Państwu pomóc. Aby umówić się na spotkanie, proszę dzwonić pod numer 212-472-2630 lub wysłać email.