English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Strona główna

Osiągamy lepsze wyniki

Wiemy, że istnieje wiele kancelarii prawnych, które mogłyby poprowadzić Państwa sprawę. A jednak jesteśmy jedyną kancelarią, która znana jest z dbałości, staranności i zaangażowania w osiągnięcie sukcesu dla klienta. Wybierając kancelarię Edelman & Edelman, P.C. mają Państwo gwarancję, że uczynimy wszystko, aby osiągnąć dla Państwa i Państwa rodziny jak najlepszy rezultat.

Idziemy na całość, ale na tym nie poprzestajamy

Nie zadawalają nas standardowe odpowiedzi na złożone pytania. Sięgamy daleko, by dotrzeć do prawdy i pracujemy ciężko, aby zapewnić, że wszystkie osoby winne zaniedbania zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za doznane przez Państwa szkody. Słyszeliśmy od innych prawników, iż robimy dużo więcej niż oni dążąc do wygranej, ale tylko tak potrafimy działać. Być może jeszcze tego Państwo nie wiedzą, ale znaleźliście swoich prawników.

Jesteśmy rzecznikami Państwa sprawy

Od ponad 40 lat kancelaria prawna Edelman & Edelman, P.C. należy do wiodących nowojorskich firm prawniczych specjalizujących się w złożonych sprawach o zaniedbanie i sporach cywilnych. Nasi prawnicy nie ustają w osiąganiu imponujących wielomilionowych odszkodowań oraz uzyskiwaniu orzeczeń ustanawiających precedensy w prawie, począwszy od spraw dotyczących upadków z rusztowań, skończywszy na niesłusznym skazaniu i uwięzieniu.

Dajemy z siebie więcej

Naszą kancelarię wyróżnia poziom wiedzy i umiejętności naszych adwokatów. Martin Edelman od dawna znany jest ze swojej znajomości poważnych obrażeń i zdolności przedstawienia nieodpartych argumentów na rzecz przyznania odszkodowania, nawet jeśli diagnoza lekarska nie wykazała poważnych uszczerbków na zdrowiu. Starannie wykorzystujemy wszystkie opcje w celu uzyskania w Państwa imieniu jak najlepszych rezultatów.

3 Powody, Dla Których Warto Nas Wynająć

1. Idziemy na całość. W każdej przyjętej przez nas sprawie dokładamy wszelkich bedących w naszym posiadaniu środków, aby uzyskać zadawalające wyniki. Poświęcamy każdą ilość czasu i środków, aby wygrać sprawę dla klienta.

2: Angażujemy najlepszych biegłych sądowych. Czynimy solidne przygotowania i wyszukujemy ekspertów dokonujących najbardziej zaawansowane badania nad rodzajem obrażeń doznanych przez klienta. Regularnie współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami akademickimi i innymi.

3: Znamy naszych przeciwników: W ciągu prawie 40 pracy lat pracy w naszej branży poznaliśmy wszystkie sztuczki wykorzystywane przez adwokatów pracujących dla drugiej strony. Korzystamy ze sprawdzonych strategii w celu przeciwdziałania im i podejmujemy szybkie kontrdziałania wobec wszelkich prób mających na celu zmniejszenie odszkodowania naszego klienta.

Zobaczyć to uwierzyć

Pomagamy ławie przysięgłych zrozumieć kwestie złożonego uszczerbku na zdrowiu i jego skutków na osobę poszkodowaną. Korzystamy z najnowszych narzędzi wizualnych i dotykowych w celu objaśnienia złożonych zagadnień medycznych w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia przez ławę przysięgłych. Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. jest pionierem w zakresie wykorzystania dowodów rzeczowych w roszczeniach z tytułu wypadków budowlanych i uszkodzeń ciała.

Walczymy w imieniu klienta

Doskonale znamy nowojorskie kancelarie, które nastawione są na ilość – kancelarie, które szybko rozstrzygają roszczenia polubownie, aby załatwić jak największą ilość spraw. Wybierając naszą kancelarię, macie Państwo pewność, że uczynimy wszystko co w naszej mocy, aby uzyskać jak największe odszkodowanie i towarzyszyć Państwu po zakończeniu sprawy dla zapewnienia, iż otrzymają Państwo pełną kwotę przyznanego odszkodowania.

Proszę umówić się na bezpłatną konsultację z naszym prawnikiem

Dla roszczeń z tytułu wypadku na budowie, uszkodzeń ciała i niesłusznych wyroków skazujących, nie znajdą Państwo bardziej właściwej kancelarii prawnej niż Edelman & Edelman, P.C. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia się na niezobowiązującą wstępną konsultację, w trakcie której można dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Państwu pomóc.

Aby umówić się na spotkanie, proszę dzwonić pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan