English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Wypadki w miejskich środkach transportu

Czas odgrywa kluczową rolę w wypadkach z udziałem nowojorskich pojazdów miejskich

Jeśli odnieśliście Państwo obrażenia w wypadku z udziałem jakiegokolwiek pojazdu miejskiego, należy działać szybko, aby zachować prawo do wystąpienia na drogę sądową. Na przykład, jeśli potrącił Państwa autobus NYCTA, macie Państwo tylko 90 dni na złożenie roszczenia. Jeśli termin już upłynął, możecie Państwo nie mieć już możliwości złożenia do Sądu wniosku o jego przedłużenie.

Istnieje wiele innych zastrzeżeń prawnych dotyczących składania roszczeń wobec organów rządowych lub władz, a czas odgrywa kluczową rolę w roszczeniach z tytułu wypadków z udziałem pojazdów miejskich. Angażując wykwalifikowanego adwokata natychmiast po wypadku, możecie mieć Państwo pewność, że sprawa jest w dobrych rękach, a wszystkie terminy zostaną dotrzymane.

Uzyskaliśmy odszkodowanie w wysokości 2 millionów USD dla klientki, która doznała urazu kostki wysiadając z autobusu. W chodniku na przystanku była dziura, w którą wpadła poszkodowana, przez co doznała poważnych urazów wymagających intensywnej opieki medycznej.

Adwokat, któremu można zaufać

Od ponad 40 lat kancelaria Edelman & Edelman, P.C. pracuje nad ochroną praw osób poszkodowanych. Wiemy, jak przytłaczające może wydawać się rozważanie wystąpienia na drogę sądową przeciwko miastu Nowy Jork. Nasza praktyka została zbudowana w oparciu o takie sprawy. Można liczyć na to, że podejmiemy wszelkie możliwe opcje w celu zabezpieczenia Państwa praw i otrzymania maksymalnej kwoty odszkodowania z tytułu doznanych obrażeń.

Mamy doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu wszelkich wypadków, co obejmuje:

  • wypadki autobusowe
  • wypadki w metrze
  • wypadki w pociągu
  • wypadki z udziałem pojazdów policyjnych
  • wypadki z udziałem pojazdów straży pożarnej
  • wypadki z udziałem pługów śnieżnych
  • wypadki z udziałem pojazdów robót drogowych
  • wypadki z udziałem pojazdów serwisowych
  • wypadki z udziałem śmieciarek i innych pojazdów sanitarnych

Proszę porozmawiać z adwokatem na temat swoich roszczeń z tytułu wypadku z udziałem pojazdu miejskiego

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym nowojorskim biurem, aby porozmawiać z adwokatem na temat swojej sprawy. Oferujemy bezpłatną wstępną konsultację, podczas której można uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Państwu pomóc. Aby umówić się na spotkanie, proszę dzwonić pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan