English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Urazowe Uszkodzenie Mózgu

Walczymy o najwyższe odszkodowanie dla ofiar urazowych uszkodzeń mózgu

Do urazowego uszkodzenia mózgu może dojść w prawie każdego rodzaju wypadku. Nawet pozornie nieznaczna kolizja drogowa może spowodować wystarczająco silny uraz prowadzący do poważnego uszkodzenia mózgu. Utrata pamięci, problemy ze zdolnościami motorycznymi oraz drastyczne wahania nastroju to tylko niektóre spośród długoterminowych powikłań, na jakie cierpią ofiary poważnych urazów mózgu. Kiedy dochodzi do takich obrażeń w wypadku spowodowanym czyimś zaniedbaniem, poszkodowani mają prawo ubiegać się o pełne i sprawiedliwe odszkodowanie.

Ustalenie dokładnej przyczyny urazowego uszkodzenia mózgu może okazać się niezwykle trudne, a firmy ubezpieczeniowe często szybko odrzucają tego typu roszczenia. Zatrudniając nowojorskiego adwokata doświadczonego w sprawach urazów mózgu, stawiacie się Państwo w o wiele korzystniejszym położeniu, jeśli chodzi o uzyskanie pełnego i sprawiedliwego odszkodowania za swoje obrażenia. Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. oferuje swoim klientom prawie czterdzieści lat doświadczenia w pomyślnym dochodzeniu roszczeń z tytułu urazowego uszkodzenia mózgu.

Uzyskaliśmy 3,3 miliona USD dla klienta, który doznał ciężkiego urazu mózgu na skutek potrącenia przez cysternę i uderzenia głową w krawężnik. Przez trzy miesiące pozostawał w śpiączce, a po odzyskaniu przytomności cierpiał nadal wskutek różnorodnych wyniszczających objawów.

Atuty medyczne kancelarii Edelman & Edelman, P.C.

Jedną z ważniejszych różnic pomiędzy naszą kancelarią a innymi jest nasza dogłębna znajomość kwestii medycznych. Jest to szczególnie istotne w sprawach o urazowe uszkodzenia mózgu, ponieważ często bywają one bardzo trudne do prowadzenia. Założyciel naszej firmy, mecenas Martin Edelman, cieszy się powszechnym uznaniem za swoją znajomość kwestii urazowego uszkodzenia mózgu oraz wpływu, jaki uraz ten może wywrzeć na osobę poszkodowaną. Wiemy, czego należy szukać; mamy również do dyspozycji sieć zdolnych biegłych, którzy pomagają nam w zdobywaniu dowodów koniecznych do uzyskania odszkodowania, na jakie Państwo zasługują.

Nie jesteśmy kancelarią, która przyjmuje początkowe orzeczenie lekarskie za „ostatnie słowo”. Jeśli wyniki wydają się nie mieć sensu, nie przestajemy zgłębiać sprawy, dopóki nie uzyskamy potrzebnych odpowiedzi. Gdy tylko zostanie ustalony zakres obrażeń, niezwłocznie przystępujemy do pracy ubiegając się o odszkodowanie na poczet opieki medycznej, z tytułu utraty dochodów, radości życia oraz o wszelkie inne zadośćuczynienie, stosowne do roszczeń klienta.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Proszę nie zwlekać z omówieniem z prawnikiem swego roszczenia z tytułu urazu mózgu

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia swojej sprawy z jednym z naszym adwokatów zajmujących się uszkodzeniami mózgu. Oferujemy bezpłatną wstępną konsultację, w trakcie której można uzyskać więcej informacji na temat swoich praw oraz sposobów, w jaki możemy je chronić. Aby umówić się na spotkanie, proszę dzwonić pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan