English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Wypadki budowlane

Wypadki w miejskich środkach transportu

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Urazowe uszkodzenie mózgu

Niebezpieczne produkty

Wykorzystywanie seksualne

Niebezpieczne Produkty

Pociągamy do odpowiedzialności wszystkie winne zaniedbania osoby za obrażenia spowodowane wadliwymi produktami

Zarówno producenci, dystrybutorzy jak i sprzedawcy detaliczni mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności, kiedy wadliwy produkt jest powodem znacznych szkód poniesionych przez konsumenta. Niewinne osoby, które w dobrej wierze korzystają z wadliwych artykułów mają prawo do pełnego odszkodowania na poczet opieki medycznej, z tytułu utraty dochodu oraz wszelkiech innych strat, jakie mogą wyniknąć z odniesionych przez nie obrażeń.

W sprawach roszczeń z tytułu odpowiedzialności za produkt, osoby winne zaniedbań dołożą wszelkich starań, aby uniknąć odpowiedzialności. Posiadanie właściwego zespołu prawników po swojej stronie pomoże Państwu w zapewnieniu rezultatów, na jakie zasługujecie. Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. reprezentuje osoby poszkodowane w mieście Nowy Jork, które odniosły obrażenia spowodowane wadliwymi produktami.

Reprezentowaliśmy praktykującą lekarkę w sprawie przeciwko producentowi wosku do depilacji podgrzewanego w mikrofalówce. Nasza klientka doznała poważnych oparzeń, kiedy pojemnik stopił się, a wosk rozlał się po jej rękach, powodując liczne oparzenia trzeciego stopnia. Adwokat Howard Engle przemierzył Amerykę Północną, gromadząc dowody i zeznania biegłych w tej sprawie. Udało nam się zawrzeć w imieniu naszej klientki niezwykle korzystną, poufną ugodę.

Zapewniamy agresywną reprezentację w roszczeniach z tytułu odpowiedzialności za produkt

Nasi adwokaci posiadają rozległe doświadczenie w takich sprawach i nie boimy się walki przeciwko wielkim firmom, które idą na skróty w imię zwiększenia zysków. Czujemy się zobowiązani wobec poszkodowanych. Działamy bez pośpiechu i skrupulatnie badamy każdą sprawę, aby zebrać dowody potrzebne na poparcie roszczeń naszych klientów.

Jesteśmy gotowi reprezentować Państwa w dowolnej sprawie z tytułu odpowiedzialności za produkt, co obejmuje:

  • wadliwe lekarstwa i leki
  • wadliwe samochody i części samochodowe
  • wadliwy sprzęt i materiały budowlane
  • wadliwe artykuły gospodarstwa domowego
  • wadliwe produkty konsumenckie
  • wadliwe produkty dziecięce
  • awarie produktów związane z wadami projektu
  • awarie produktów związane wadami produkcyjnymi

Firmy ubezpieczeniowe znane są ze stosowania rozmaitych taktyk starając się zminimalizować kwotę, jaką powinny wypłacić w sprawach o uszkodzenia ciała. Widzieliśmy już wszystkie sztuczki z jakich korzystają, aby przeforsować nieuczciwie zaniżone ugody i potrafimy skutecznie im przeciwdziałać. Interesuje nas tylko to, aby klient otrzymał pełną kwotę odszkodowania osiągalną w tego typu roszczeniach.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Proszę porozmawiać o swojej sprawie z prawnikiem

Oferujemy bezpłatną wstępną konsultację we wszelkich roszczeniach z tytułu odpowiedzialności za produkt. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym nowojorskim biurem, aby porozmawiać z adw okatem i dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Państwu pomóc. Aby umówić się na spotkanie, proszę dzwonić pod numer 212-472-2630 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

i-random1