English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Wypadki Budowlane

Ochrona interesów pracowników budowlanych na miejscu wypadku ws pracy

Zakładka modułowa do „Wideo wypadków budowlanych V3″

Nowojorscy pracownicy budowlani mają nieustannie do czynienia z ryzykiem zawodowym – narażając się na niebezpieczeństwo z każdym wejściem do miejsca pracy. Generalni wykonawcy mają obowiązek zapewnienia stałego bezpieczeństwa pracowników. Kiedy ten obowiązek ulega zaniedbaniu, pracownicy narażeni są na znaczne ryzyko, a możliwość odniesienia poważnych obrażeń jest bardzo duża.

W przypadkach, gdy zaniedbanie prowadzi do wypadku zakończonego poważnymi obrażeniami, pracownikom budowlanym przysługuje pełne i sprawiedliwe odszkodowanie na poczet opieki medycznej, z tytułu utraconego dochodu i z innych istotnych względów. Wszystkim pracownikom budowlanym – bez względu na przynależność do związku zawodowego i status imigracyjny – przysługuje prawo do odszkodowania w razie wypadku na budowie.

Solidne zastępstwo prawne we wszystkich rodzajach wypadków budowlanych w mieście Nowy Jork

Adwokaci kancelarii Edelman & Edelman, P.C. z wielkim powodzeniem reprezentowali pracowników w szerokiej gamie roszczeń z tytułu wypadków budowlanych. Założyciela kancelarii, Martina Edelmana powszechnie uważa się za jednego z czołowych adwokatów procesowych w stanie Nowy Jork prowadzących sprawy dotyczące obrażeń doznanych w wypadkach budowlanych. W ciągu swojej prawie 40-letniej kariery zdobył uznanie za doskonałą wiedzę medyczną na temat obrażeń odnoszonych w wypadkach budowlanych oraz za zdolność zapewnienia znakomitych wyników w różnorodnych przypadkach.

Mamy doświadczenie w dochodzeniu wszystkich rodzajów roszczeń z tytułu obrażeń odniesionych w wypadkach budowlanych, co obejmuje:

  • upadki z drabin i rusztowań
  • wypadki na dźwigach
  • wypadki na podnośnikach koszowych
  • niezapewnienie drogi przemieszczenia z poziomu na poziom
  • upadki z wysokości
  • spadające przedmioty
  • doły i wykopy
  • obrażenia odniesione podczas pracy z narzędziami elektrycznymi i prądem

Zastępstwo prawne dla pracowników bez uregulowanego statusu imigracyjnego

Pracownicy budowlani nie posiadający uregulowanego statusu imigracyjnego należą do najbardziej narażonych na wypadki pracowników w Nowym Jorku. Nie posiadają ochrony, którą cieszą się pracownicy należący do związków zawodowych i często są okłamywani odnośnie do przysługujących im praw jako pracowników bez udokumentowanego statusu imigracyjnego. Prawda jest taka, że wszyscy pracownicy budowlani – zarówno osoby będące jak i niebędące obywatelami – mają prawo do odszkodowania w przypadku doznania obrażeń z powodu niedbałości innej strony. Uzyskaliśmy doskonałe rezultaty dla pracowników z Meksyku, Wenezueli, Polski, Pakistanu i innych krajów.

Se habla Español | Mó wimy po polsku

Prosimy o kontakt w celu omówienia swojej sprawy z adwokatem

Osiągamy doskonałe wyniki w prowadzeniu sporów sądowych dotyczących złożonych wypadków budowlanych. Proszę umówić się na niezobowiązującą wstępną konsultację w celu uzyskania odpowiedzi na pytania i informacji na temat sposobu, w jaki możemy Państwu pomóc. Aby umówiś się na spotkanie, można zadzwonić do nas pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan