Wypadki Budowlane

Ochrona interesów pracowników budowlanych na miejscu wypadku ws pracy

Zakładka modułowa do „Wideo wypadków budowlanych V3″

Nowojorscy pracownicy budowlani mają nieustannie do czynienia z ryzykiem zawodowym – narażając się na niebezpieczeństwo z każdym wejściem do miejsca pracy. Generalni wykonawcy mają obowiązek zapewnienia stałego bezpieczeństwa pracowników. Kiedy ten obowiązek ulega zaniedbaniu, pracownicy narażeni są na znaczne ryzyko, a możliwość odniesienia poważnych obrażeń jest bardzo duża.

W przypadkach, gdy zaniedbanie prowadzi do wypadku zakończonego poważnymi obrażeniami, pracownikom budowlanym przysługuje pełne i sprawiedliwe odszkodowanie na poczet opieki medycznej, z tytułu utraconego dochodu i z innych istotnych względów. Wszystkim pracownikom budowlanym – bez względu na przynależność do związku zawodowego i status imigracyjny – przysługuje prawo do odszkodowania w razie wypadku na budowie.

Solidne zastępstwo prawne we wszystkich rodzajach wypadków budowlanych w mieście Nowy Jork

Adwokaci kancelarii Edelman & Edelman, P.C. z wielkim powodzeniem reprezentowali pracowników w szerokiej gamie roszczeń z tytułu wypadków budowlanych. Założyciela kancelarii, Martina Edelmana powszechnie uważa się za jednego z czołowych adwokatów procesowych w stanie Nowy Jork prowadzących sprawy dotyczące obrażeń doznanych w wypadkach budowlanych. W ciągu swojej prawie 40-letniej kariery zdobył uznanie za doskonałą wiedzę medyczną na temat obrażeń odnoszonych w wypadkach budowlanych oraz za zdolność zapewnienia znakomitych wyników w różnorodnych przypadkach.

Mamy doświadczenie w dochodzeniu wszystkich rodzajów roszczeń z tytułu obrażeń odniesionych w wypadkach budowlanych, co obejmuje:

  • upadki z drabin i rusztowań
  • wypadki na dźwigach
  • wypadki na podnośnikach koszowych
  • niezapewnienie drogi przemieszczenia z poziomu na poziom
  • upadki z wysokości
  • spadające przedmioty
  • doły i wykopy
  • obrażenia odniesione podczas pracy z narzędziami elektrycznymi i prądem

Zastępstwo prawne dla pracowników bez uregulowanego statusu imigracyjnego

Pracownicy budowlani nie posiadający uregulowanego statusu imigracyjnego należą do najbardziej narażonych na wypadki pracowników w Nowym Jorku. Nie posiadają ochrony, którą cieszą się pracownicy należący do związków zawodowych i często są okłamywani odnośnie do przysługujących im praw jako pracowników bez udokumentowanego statusu imigracyjnego. Prawda jest taka, że wszyscy pracownicy budowlani – zarówno osoby będące jak i niebędące obywatelami – mają prawo do odszkodowania w przypadku doznania obrażeń z powodu niedbałości innej strony. Uzyskaliśmy doskonałe rezultaty dla pracowników z Meksyku, Wenezueli, Polski, Pakistanu i innych krajów.

Se habla Español | Mó wimy po polsku

Prosimy o kontakt w celu omówienia swojej sprawy z adwokatem

Osiągamy doskonałe wyniki w prowadzeniu sporów sądowych dotyczących złożonych wypadków budowlanych. Proszę umówić się na niezobowiązującą wstępną konsultację w celu uzyskania odpowiedzi na pytania i informacji na temat sposobu, w jaki możemy Państwu pomóc. Aby umówiś się na spotkanie, można zadzwonić do nas pod numer 212-472-2630 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

1

Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

2

Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.