English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

O Nas

Dochodzimy sprawiedliwości w imieniu poszkodowanych i niesłusznie skazanych

Nasza kancelaria, założona przez Jerome’a Edelmana, cieszy się powszechnym uznaniem jako jedna z czołowych firm prawniczych w kraju zajmujących się obrażeniami doznanymi w wypadkach budowlanych oraz sporami cywilnymi. Jerome był jednym z zaledwie sześciu członków Izby Adwokackiej Stanu Nowy Jork przyjętym do Międzynarodowej Akademii Prawników Procesowych będącej organizacją zrzeszającą elitę prawników procesowych, która ogranicza swoją liczbę członków na całym świecie do 500 osób.

W roku 1978 Martin Edelman dołączył do swego ojca i mentora i tak powstała obecna kancelaria Edelman & Edelman, P.C. Od początku naszej praktyki cieszymy się nienaganną reputacją wśród sędziów i palestry za jakość naszej pracy i zaangażowanie w uzyskanie najlepszego możliwego rezultatu dla każdego naszego klienta. Jesteśmy od zawsze znani jako groźni, zaprawieni w sporach sądowych prawnicy, którzy niczego nie pozostawiają przypadkowi w przygotowaniu każdej sprawy. Pieczołowicie szukamy odpowiedzi na wszystkie pytania przygotowując każdą sprawę do rozprawy sądowej.

Innowacje są znakiem rozpoznawczym naszej firmy od jej powstania. Martin Edelman jest znany w środowisku prawniczym ze swej znajomości medyczyny i obrażeń, jakie mogą wystąpić w danych okolicznościach. Szeroki zakres jego wiedzy i przenikliwa intuicja pozwalają mu na analizę potencjalnych roszczeń bardziej krytycznym okiem i na zebranie dowodów w sprawach, w których inni prawnicy stwierdzili, że dowodów brak.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych prawnikach oraz ich wykształceniu i doświadczeniu, proszę wybrać imię i nazwisko z poniższej listy.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Proszę omówić swoje prawne potrzeby z prawnikiem

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia z jednym z naszych adwokatów swego wypadku budowlanego lub roszczenia z tytułu uszkodzenia ciała. Oferujemy niezobowiązującą wstępną konsultację, w trakcie której można uzyskać uczciwe odpowiedzi na swoje pytania i dowiedzieć się więcej na temat swoich opcji prawnych. Aby umówić się na spotkanie, można dzwonić do nas pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan