Wyłączeniu odpowiedzialności

Korzystanie z Internetu lub z tego formularza w celu porozumienia się z naszą kancelarią lub jej dowolnym członkiem nie ustanawia relacji prawnik-klient. Nie powinno się wysyłać za pośrednictwem tego formularza informacji poufnych ani uwarunkowanych czasowo.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

1

Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

2

Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy powody, dla których warto nas zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.