English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Walka na rzecz osób poszkodowanych w nowojorskich środkach komunikacji publicznej

Przewoźnik New York City Transit Authority (NYCTA) podlegający zarządowi komunikacji Metropolitan Transportation Authority (MTA) obsługuje największy systemem komunikacji publicznej w Stanach Zjednoczonych. Metro, pociągi i autobusy należące do NYCTA dokonują ponad 200 milionów kursów miesięcznie. Obowiązkiem operatorów środków komunikacji miejskiej jest bezpieczny dowóz pasażerów do celu ich podróży.

Istnieją konkretne kroki, które należy podjąć, aby wstąpić na drogę sądową przeciwko MTA, a czas na wniesienie roszczenia jest ściśle określony. Jeśli Państwo lub ktoś z Państwa bliskich doznał obrażeń podróżując komunikacją publiczną w mieście Nowy Jork, konieczne jest, aby zasięgnął rady wiarygodnego adwokata, dobrze znającego prawo i potrafiącego skutecznie obronić Państwa interesy.

Strategiczna obrona prawna w złożonych roszczeniach z tytułu obrażeń

Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. posiada rozległe doświadczenie w rozwiązywaniu szerokiej gamy kwestii związanych z wypadkami w środkach komunikacji publicznej. Z powodzeniem reprezentowaliśmy naszych licznych klientów w pozwach przeciwko MTA, przeciwko New York City of Transportation i innym organom administracji. Dobrze znane są nam specyficzne wymogi prawne tych pozwów i można nam zaufać, że uczynimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagwarantować należną Państwu sprawiedliwości .

Jesteśmy gotowi reprezentować Państwa w sprawach dotyczących każdego rodzaju wypadku w środkach komunikacji publicznej, takich jak:

  • wypadki w metrze
  • wypadki w pociągu
  • wypadki autobusowe
  • wypadki na promie
  • wypadki w taksówce

Pieczołowicie analizujemy te wypadki w celu ustalenia czy do wypadku doszło z powodu błędu operatora, awarii sprzętu, zaniedbania w konserwacji sprzętu czy z jakiegoś innego powodu. Po ustaleniu przyczyny, agresywnie dążymy do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania od stron, które dopuściły się zaniedbania. Nie szczędzimy wysiłku, aby uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie bez konieczności długotrwałej walki w sądzie, ale nie zawahamy się przed wystąpieniem na drogę sądową w celu uzyskania najkorzystniejszego rezultatu w sprawie naszego klienta.

Strategiczne dochodzenie roszczeń przeciwko organom rządowym

Posiadamy gruntowną znajomość prawa związanego z procesami sądowymi przeciwko organom rządowym. W trakcie sprawowania funkcji Prezesa Stowarzyszenia Nowojorskich Prawników Procesowych, założyciel firmy, Martin Edelman poważnie przyczynił się do usprawnienia przepisów prawnych, tak aby zasada przedawnienia obowiązująca dla roszczeń miała jednolity charakter. Nasza wiedza na temat tych i innych aspektów prawnych wpływających na prowadzenie spraw przeciwko organom rządowym pomaga nam uzyskiwać najlepsze wyniki w dochodzeniu roszczeń naszych klientów.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Proszę omówić z adwokatem swój wypadek w środkach komunikacji publicznej

Nasi prawnicy mają dziesiątki lat doświadczenia w uzyskiwaniu korzystnych rozwiązań złożonych kwestii wypadków w nowojorskich środach komunikacji publicznej. Prosimy o kontakt w celu omówienia swego roszczenia z tytułu obrażeń. Oferujemy bezpłatną wstępną konsultację w każdej sprawie. Aby umówić się na spotkanie, można dzwonić do nas pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan