English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Wygrane sprawy

Wyjątkowi adwokaci, wyjątkowe sprawy i wyjątkowe rezultaty

Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. osiąga wybitne wyniki tam, gdzie inni prawnicy stwierdzili , że brak podstaw do roszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z efektami naszej pracy opisanymi poniżej i zdobycia więcej informacji o sprawach.

Ugoda o wartości 35 milionów USD dla 27-letniego pracownika budowlanego, który doznał obrażeń w wyniku uderzenia spadającym kawałkiem betonu: naszego klienta uderzył spory kawałek betonu, który przeleciał przez szczelinę w siatce, zadaniem której z kolei było zabezpieczenie spadających odłamków w strefie kontrolowanego dostępu. Klient doznał poważnych urazów mózgu i rdzenia kręgowego, które spowodowały częściowy paraliż i nieustający ból. Uzyskaliśmy 35 milionów USD odszkodowania.

22,5 miliona USD dla ofiary choroby Polio: nasz klient zaraził się chorobą Heinego-Medina zmieniając pieluchy swojej córki. Córka została zaszczepiona szczepionką z żywym wirusem polio. Po 30 latach walki wygraliśmy uzyskując korzystne orzeczenie o wartości 22,5 miliona USD przeciwko firmie Pfizer.

6,275 miliona USD dla poszkodowanego w kolizji z udziałem wielu pojazdów: reprezentowaliśmy 36-letniego pracownika służby zdrowia w niezwykle skomplikowanej sprawie dotyczącej wypadku z udziałem wielu samochodów, w którym nasz klient doznał ciężkich obrażeń jako pasażer karetki. Zdobyliśmy „czarną skrzynkę” z pojazdu pozwanego, aby udowodnić zaniedbanie i uzyskaliśmy 6,275 miliona USD odszkodowania.

Ugoda wartości 6,25 miliona USD w roszczeniu z tytułu niesłusznego uwięzienia: reprezentowaliśmy Jonathana Fleminga w postępowaniu cywilnym przeciwko miastu Nowy Jork po tym, jak spędził 24 lata za kratami za morderstwo, którego nie popełnił. Wyszło na jaw, że w celu zapewnienia wyroku skazującego, prokuratora ukryła dwa dowody, które oczyściłyby pana Fleminga z zarzutów. Wywalczyliśmy w imieniu pana Fleminga ugodę wartości 6,25 milionów USD.

Orzeczenie o wartości 5,7 miliona USD dla 31-letniego spawacza rurociągów parowych, który odniósł obrażenia na stanowisku pracy: nasz klient doznał obrażeń, kiedy wieszak strzemiączkowy obluzował się, a podtrzymywana przezeń rura uderzyła go w głowę, powodując złamanie w odcinku piesiowym kręgosłupa. Konieczne były liczne operacje i chociaż ból udało się w znacznym stopniu zniwelować, klient nie był w stanie wrócić do wcześniej wykonywanej pracy. Wygraliśmy odszkodowanie w wysokości 5,7 miliona USD.

5 milionów USD w sprawie upadku z dachu w miejscu pracy: reprezentowaliśmy 42-letniego pracownika budowlanego, który spadł z dachu z wyokości15 stóp na betonowe podłoże. Doznał poważnych obrażeń mózgu, jak również licznych złamań kości i innych urazów. Wymagał wielu operacji i poważnej długoterminowej opieki po wypadku. Uzyskaliśmy odszkodowanie w wysokości 5 milionów USD.

5 milionów USD w sprawie wytoczonej na mocy prawa pracy: reprezentowaliśmy rodzinę należącego do związków zawodowych malarza mostów, który zmarł w wyniku upadku w miejscu pracy, gdzie nie zapewniono mu odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego. Poszkodowany spadł przez zardzewiałą płytę kryjącą, kiedy został zmuszony do rozpoczęcia pracy zanim zainstalowano dwusznurowy system zabezpieczający przed upadkiem.

3,35 miliona USD w sprawie upadku z dachu na placu budowy: nasz klient pracował na Uniwersytecie Westchester przy wymianie dachu jednego z budynków. Powierzchnia, na której pracował była bardzo śliska po deszczu, a on nie otrzymał odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego. Ześlizgnął się i spadł z dachu, w wyniku czego złamał nogę, miednicę i łokieć. Uraz nogi wymagał zainstalowania metalowgo pręta w jego udzie i klient spędził miesiąc na wózku inwalidzkim. Uzyskaliśmy 3,35 miliona USD odszkodowania.

3,3 miliona USD w sprawie wypadku z udziałem pieszego: reprezentowaliśmy klienta, którego w Sylwestra potrąciła cysterna z ropą. Uderzył głową w krawężnik, odnosząc poważne obrażenia głowy oraz mózgu i pozostawał w śpiączce przez 3 miesiące. Uzyskaliśmy 3,3 miliona USD odszkodowania.

3,025 miliona USD dla dziecka z obrażeniami w wyniku zawalenia się świetlika: reprezentowaliśmy dziecko, które odniosło obrażenia po uderzeniu świetlika. Świetlik spadł z sufitu na dziewczynkę bawiącą się na podwórku sąsiada. Doznała poważnych obrażeń głowy i mózgu i prawdopodobnie będzie wymagała opieki do końca życia. Wywalczyliśmy 3,025 miliona USD odszkodowania.

2,8 miliona USD dla poszkodownaego technika naprawy wind: reprezentowaliśmy klienta, który doznał poważnych obrażeń łokcia kiedy drabina w szybie windowym oderwała się od ściany szybu, zmuszając go do podtrzymania całego ciężaru ciała na jednej ręce. Klient nasz wymagał trzech operacji i nigdy w pełni nie wrócił do zdrowia. Uzyskaliśmy 2,8 miliona USD odszkodowania.

2,1 miliona USD w sprawie wypadku z udziałem pieszego: reprezentowaliśmy 47-letnią klientkę potrąconą przez nieuważnego kierowcę podczas treningu biegowego. Odniosła poważne obrażenia kolana, biodra oraz kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego. W procesie jej powrotu do zdrowia konieczne były cztery operacje. Uzyskaliśmy 2,1 miliona USD odszkodowania.

2,1 miliona USD w sprawie upadku z drabiny: reprezentowaliśmy 60-letniego pracownika budowlanego, który spadł z pogiętej drabiny, nieodpowiedniej dla wymogów jego pracy. Wskutek upadku z drabiny odniósł poważne obrażenia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz prawego kolana. Wymagał później licznych zabiegów chirurgicznych i operacyjnej stabilizacji kręgosłupa. Uzyskaliśmy 2,1 miliona USD odszkodowania.

2,088 miliona USD za obrażenia odniesione w upadku do dziury w jezdni w sprawie przeciwko miastu Nowy Jork: wysiadając z nowojorskiego autobusu, nasza klientka doznała poważnych obrażeń, kiedy wpadła w dziurę w nawierzchni jezdni. Udowodniliśmy, że władzom miasta było wcześniej wiadomo o istnieniu tego niebezpieczeństwa i że posiadały dokument z Wydziału Transportu Miasta Nowy Jork, który potwierdzał istnienie dziury w nawierzchni na co najmniej cztery miesiące przed wypadkiem. Uzyskaliśmy 2,088 miliona USD odszkodowania.

2 miliony USD w sprawie upadku na klatce schodowej w miejscu pracy: reprezentowaliśmy 51-letniego brygadzistę pracującego przy prasie drukarskiej w gazecie Daily News. Poślizgnął się na mokrych schodach, które nie zostały w żaden sposób oznakowane, oznaczone taśmą lub innego rodzaju znakiem ostrzegawczym. Doznał katastrofalnych w skutkach obrażeń, wymagających intensywnej opieki długoterminowej. Uzyskaliśmy 2 miliony USD odszkodowania.

Proszę się skontaktować z naszym biurem w sprawie swego roszczenia

Zachęcamy do kontaktu z naszym nowojorskim biurem w celu omówienia swego roszczenia z jednym z naszych prawników. Aby umówić się na bezpłatną wstępną konsultację, można dzwonić do nas pod nu mer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan