English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Atuty medyczne kancelarii Edelman & Edelman

Dwa podstawowe czynniki odgrywają kluczową rolę w wygraniu sprawy o uszkodzenia ciała. Pierwszy polega na ustaleniu odpowiedzialności stron, które dopuściły się zaniedbania. Drugi polega na wykazaniu pełnego zakresu szkód odniesionych przez osobę poszkodowaną. Firmy ubezpieczeniowe agresywnie walczą w obu przypadkach o ograniczenie ryzyka zawarcia ugody przewidującej wysokie sumy. Po ustaleniu odpowiedzialności, największym problemem jest jednak uzyskanie maksymalnej kwoty odszkodowania za poniesione przez Państwa szkody.

Zbyt często adwokaci dążą do uzyskania odszkodowania za dany rodzaj obrażenia nie biorąc pod uwagę objawów występujących u osoby poszkodowanej. Dla przykładu, jeśli osoba doznała urazu kostki, który z czasem ulega pogorszeniu, większość prawników zleci wykonanie prześwietlenia RTG zakładając, że nastąpiło skręcenie, jeśli nie ma dowodów wskazujących na coś innego. Jeśli osoba poszkodowana doznała szkody, która jest niewidoczna w prześwietleniu, ale nieleczona doprowadzi do komplikacji na całe życie, jak można stwierdzić co się naprawdę dzieje?

Są to pytania, których zadania należy oczekiwać od swego adwokata. Jednakże nie wszyscy adwokaci mają doświadczenie i wiedzę konieczną do postawienia tego typu pytań.

Kancelaria, której ch cą Państwo powierzyć dochodzenie roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała

Nowojorska kancelaria prawna Edelman & Edelman, P.C. uzyskuje lepsze rezultaty na rzecz poszkodowanych. Założyciel kancelarii, Martin Edelman, wnikliwie studiuje medycynę od czasu rozpoczęcia praktyki prawnej 40 lat temu. Jego naturalna ciekawość, dlaczego u ludzi występują różne objawy po odniesieniu na pozór podobnych obrażeń doprowadziła do przyznania znaczących kwot odszkodowania w sprawach, gdzie inni adwokaci zaakceptowaliby ułamek takich kwot.

Oto co nas odróżnia. Nie godzimy się z początkową diagnozą lekarską, jeśli wydaje nam się, że obrażenia doznane przez osobę poszkodowaną są większe. Wyszukujemy specjalistów, którzy prowadzą najbardziej zaawansowane badania nad typem obrażeń odniesionych przez klienta i przy pomocy najnowszej technologii precyzyjnie identyfikują rodzaj doznanego obrażenia oraz typ leczenia koniecznego do całkowitego powrotu do zdrowia.

Podejmujemy się spraw szczególnych wymagających specjalnego zastępstwa prawnego i osiągamy nadzwyczajne rezultaty. Można liczyć na to, że uczynimy wszystko, co w naszej mocy, aby uzyskać dla klienta maksymalną kwotę odszkodowania. Inwestujemy czas, pieniądze oraz środki niezbędne do wygrania sprawy klienta.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Proszę dokonać właściwego wyboru dla siebie i dla rodziny

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu umówienia się na bezpłatną wstępną konsultację z jednym z naszych prawników. Odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy jak planujemy wygrać sprawę. Aby umówić się na spotkanie, można do nas zadzwonić pod numer 212-235-1197 lub wysłać mail.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan