English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Uszkodzenia Ciała

Ochrona praw osób poszkodowanych cierpiących z powodu zaniedbania innych osób

W swojej praktyce dotyczącej uszkodzeń ciała kancelaria Edelman & Edelman, P.C. kładzie nacisk wyłącznie na udzielenie pomocy osobom, które doznały katastrofalnych w skutkach uszkodzeń ciała w wypadkach, do których doszło z powodu zaniedbania innych osób. Założyciel naszej firmy, mecenas Martin Edelman posiada ponad 40 lat doświadczenia w prowadzeniu złożonych spraw o roszczenia z tytułu uszkodzeń ciała i jest dobrze znany dzięki wybitnym rezultatom uzyskiwanych w takich sprawach.

Skomplikowany charakter spraw, które przyjmujemy, uczynił kancelarię Edelman & Edelman, P.C. czołową firmą prawniczą w Nowym Jorku zajmującą się uszkodzeniami ciała. Osiągamy doskonałe rezultaty w sprawach odrzuconych przez inne firmy. Uzyskujemy odszkodowania w sprawach, w których inne kancelarie oraz – rzecz jasna – firmy ubezpieczeniowe, uznały że brak jest zasadnej podstawy roszczenia. Nie znajdą Państwo w Nowym Jorku bardziej oddanego zespołu prawnego niż nasz.

Solidna reprezentacja prawna w roszczeniu z tytułu uszkodzenia ciała

Wiemy, że nasi klienci zgłaszają się do nas po pomoc, kiedy wszyscy inni powiedzieli, że nie mają podstawy do wszczęcia sprawy. Znani jesteśmy z tego, że potrafimy docenić wartość roszczenia, kiedy obrażenia doznane przez poszkodowanego nie były od razu oczywiste. Mecenas Martin Edelman posiada rozległą wiedzę medyczną i wie jakie rodzaje obrażeń mogą wystąpić w danym rodzaju wypadku. Pracujemy bez wytchnienia nad tym, aby uzyskać dla klienta maksymalną kwotę odszkodowania w sprawie.

Mamy dziesiątki lat doświadczenia w dochodzeniu roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała, co obejmuje między innymi:

  • wypadki w środkach komunikacji publicznej
  • wypadki z udziałem pojazdów miejskich
  • wypadki z udziałem ciężarówek
  • roszczenia z tytułu odpowiedzialności za wady produktu
  • błędy w sztuce lekarskiej
  • urazy okołoporodowe
  • urazowe uszkodzenia mózgu
  • śmierć zawiniona

Dajemy z siebie więcej

Istnieje wiele firm prawniczych, które kończą relacje na linii adwokat-klient w chwili zakończenia sprawy. Byliśmy świadkami zbyt wielu spraw, w których firma ubezpieczeniowa zwleka z wypłatą przyznanego przez sąd odszkodowania, podczas gdy osoba poszkodowana nadal cierpi. My nie ograniczamy się tylko do zapewnienia wygranej. Pozostajemy z Państwem do czasu otrzymania pełnej kwoty przyznanego w sprawie odszkodowania i staramy się natychmiast rozstrzygać wszelkie ewentualne komplikacje.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Prosimy omówić swoją sprawę z jednym z naszych adwokatów zajmujących się uszkodzeniami ciała

Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu omówienia swojej sprawy i uzyskania informacji na temat swoich opcji prawnych. Oferujemy bezpłatne konsultacje z prawnikiem, podczas których można uzyskać uczciw ą, niezobowiązującą ocenę swego roszczenia. Aby umówić się na spotkanie, można dzwonić do nas pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan