English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Obrażenia Odniesione Podczas Pracy Z Narzędziami Elektrycznymi I Prądem

Pomoc nowojorskim pracownikom budowlanym, którzy odnieśli obrażenia podczas pracy z narzędziami elektrycznymi i prądem

Pomimo wymaganych prawem środków ostrożności regulujących pracę z narzędziami elektrycznymi i prądem na budowach, w niepokojącym stopniu rośnie liczba pracowników doznających poważnych obrażeń. Bez względu na to czy obrażenie zostało odniesione z powodu awarii sprzętu czy zaniedbania po stronie generalnego wykonawcy czy podwykonawcy, pracownicy budowlani, którzy doznali obrażeń w miejscu pracy mają prawo do pełnego i sprawiedliwego odszkodowania na poczet opieki medycznej, rehabilitacji i z tytuły utraty dochodu.

Obrażenia doznane w takich przypadkach mogą całkowicie odmienić życie osoby poszkodowanej i negatywnie wpłynąć na jej dalszą zdolność do wykonywania pracy. Jeśli doznali Państwo obrażeń podczas pracy z narzędziami elektrycznymi i prądem, ważne jest, aby zasięgnąć rady kompetentnego nowojorskiego adwokata, który zna prawo i potrafi zabezpieczyć Państwa przyszłość.

Nasi adwokaci uzyskali 2,25 miliona USD dla elektryka, który doznał tak silnego porażenia prądem, że spadł z drabiny. Upadek spowodował zwichnięcie obu barków jak również obrażenia prawego kolana, szyi i pleców, z których każde wymagało wielokrotnych zabiegów operacyjnych.

Solidni rzecznicy poszkodowanych pracowników budowlanych

Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. posiada rozległe doświadczenie w zastępstwie prawnym pracowników w sprawach dotyczących obrażeń doznanych podczas pracy z narzędziami elektrycznymi i prądem. Nasi adwokaci prowadzili sprawy przeciwko generalnym wykonawcom, podwykonawcom, producentom sprzętu i innym, którzy przyczynili się do wypadków, w następstwie których pracownicy budowlani doznali obrażeń.

Gotowi jesteśmy reprezentować Państwa w dowolnego rodzaju sprawie, co obejmuje między innymi:

  • obrażenia doznane podczas pracy z narzędziami, takimi jak pistolety na gwoździe (gwoździarki), młoty lub wiertarki udarowe pneumatyczne, piły czy wiertarki elektryczne
  • wadliwe narzędzia elektryczne
  • narzędzia elektryczne zmodyfikowane w celu obejścia zabezpieczeń
  • porażenia w następstwie nieodcięcia dopływu prądu do wyznaczonego miejsca na budowie
  • porażenia prądem ze skutkiem śmiertelnym

Będziemy Państwu towarzyszyć od początku do końca

Wiemy jak trudne może być uzyskanie opieki medycznej i wsparcia finansowego koniecznego po odniesieniu obrażeń w miejscu pracy. Może być to szczególnie trudne, gdy nie zna się swoich praw. Generalnych wykonawców i ich firmy ubezpieczeniowe interesuje wyłącznie ochrona własnych interesów w takich przypadkach. Będziemy Państwu towarzyszyć na każdym kroku tego procesu i zrobimy wszystko, co jest niezbędne w celu uzyskania dla Państwa maksymalnej kwoty odszkodowania.

Prosimy o kontakt w celu omówienia obrażeń doznanych podczas pracy z narzędziami elektrycznymi lub prądem

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia z adwokatem Państwa roszczenia z tytułu doznanych obrażeń. Wszystkim nowym klientom oferujemy bezpłatną konsultację wstępną. Poświęcimy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić, co możemy zrobić, żeby Państwu pomóc. Aby umówić się na spotkanie, prosimy dzwonić pod numer 212-235-1197 lub wysłać email .

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan