English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Spadające Przedmioty

Proszę porozmawiać z prawnikiem, jeśli doznali Państwo urazu w wyniku uderzenia spadającym przedmiotem podczas pracy na placu budowy

Pomimo stanowych oraz federalnych przepisów mających chronić pracowników przed spadającymi odłamkami gruzu, urazy związane z tą właśnie przyczyną zdarzają się nadal z zatrważającą częstotliwością. Generalni wykonawcy mogą być pociągnięci do odpowiedzialności kiedy brak zastosowania koniecznych środków ostrożności prowadzi do poważnych urazów pracowników.

Jeśli doznali Państwo urazu w wyniku uderzenia spadającym przedmiotem lub kawałkiem gruzu podczas pracy na placu budowy, macie Państwo prawo ubiegać się o odszkodowanie na poczet opieki medycznej, z tytułu utraty dochodu i z tytułu wszelkich innych strat poniesionych na skutek tych obrażeń. Wynajmując do pomocy kompetentnego nowojorskiego adwokata, można sobie zapewnić otrzymanie całej kwoty odszkodowania, jaką można uzyskać w takiej sprawie.

Uzyskaliśmy 35 milionów USD odszkodowania dla klienta, który doznał ciężkiego urazu mózgu i paraliżu na skutek uderzenia przez spadający beton podczas odbudowy podpór estakady metra. Zapora chroniąca przed gruzem, której używano w miejscu robót nie była właściwie zamontowana i nie wystarczała do pomieszczenia spadającego betonu w miarę odkuwania go z podpór.

Proszę wybrać kancelarię prawną znaną z osiągania wybitnych rezultatów

Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. reprezentuje pracowników budowlanych, którzy odnieśli poważne obrażenia w pracy. Wiemy do jakiego typu urazów może dojść w takich wypadkach oraz jaki rodzaj opieki jest konieczny, aby pomóc poszkodowanym w powrocie do zdrowia. Pracujemy niestrudzenie, aby uzyskać maksymalne odszkodowanie w każdej sprawie i podejmujemy działania mające na celu zapewnienie zaspokojenia wszelkich obecnych i przyszłych potrzeb klienta.

Przedmiot o wadze jednego funta upuszczony z wysokości 100 stóp uderza w ziemię z prędkością ponad 50 mil na godzinę. Osoba uderzona przez taki przedmiot może doznać poważnych obrażeń, a siła uderzenia w głowę może z całym powodzeniem okazać się śmiertelna. Wiemy, w jaki sposób dochodzi do urazów spowodowanych uderzeniem przez spadające przedmioty i potrafimy przedstawić przekonujące argumenty dążąc do uzyskania pełnego odszkodowania kompensacyjnego.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Proszę porozmawiać z prawnikiem na temat obrażeń wskutek uderzenia przez spadające przedmioty i odłamki gruzu

Nasi adwokaci posiadają rozległe doświadczenie w rozwiązywaniu szerokiego zakresu takich przypadków. Wykorzystujemy wszelkie dostępne opcje w naszych staraniach o uzyskanie w imieniu klienta najlepszego możliwego rezultatu. Proszę skontaktaktować się z naszym nowojorskim biurem, aby umówić się na bezpłatną konsultację w sprawie swych roszczeń. Aby umówić się na spotkanie, proszę dzwonić pod numer 212-235-1197 lub wysłać email.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan