English | Español | Polski

Attorney Advertising

Znaleźliście
Państwo swoich
prawników

PONAD $600,000,000 USD UZYSKANYCH W ODSZKODOWANIACH DLA KLIENTÓW

Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Professionals at Edelman & Edelman, P.C.
Construction Accidents

Wypadki budowlane

Motor Vehicle Accidents

Wypadki w miejskich środkach transportu

Bicycle Accidents

Wypadki w środkach komunikacji publicznej

Traumatic Brain Injuries

Urazowe uszkodzenie mózgu

Unsafe Products

Niebezpieczne produkty

Sexual Abuse

Wykorzystywanie seksualne

Urazy Na Drabinach I Rusztowaniach

Uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania dla pracowników poszkodowanych w wypadkach na drabinach oraz rusztowaniach

Drabiny i rusztowania są istotnymi elementami prawie każdego przedsięwzięcia budowlanego w Nowym Jorku. Odpowiednio konserwowany i działający sprzęt jest niezbędny nie tylko do wykonania pracy, ale również do zapewnienia bezpieczeństwa korzystającym z niego pracownikom. Kiedy wadliwe drabiny i rusztowania powodują poważne urazy, generalni wykonawcy, podwykonawcy, dostawcy sprzętu oraz inne osoby mogą i powinny zo stać pociągnięte do odpowiedzialności.

Jeżeli doznali Państwo poważnych obrażeń w wypadku na jakiejkolwiek drabinie lub rusztowaniu, ważne jest, żeby od początku reprezentował Państwa kompetentny adwokat. Kancelaria Edelman & Edelman, P.C. reprezentuje poszkodowanych nowojorskich pracowników budowlanych od prawie 40 lat. Nasi adwokaci zajmują się obrażeniami odniesionymi w rezultacie upadków z rusztowań i drabin, co obejmuje upadki spowodowane wadliwym sprzętem i niezapewnieniem sprzętu ochronnego.

Roszczenia z tytułu obrażeń przy upadkach z drabiny

Upadki z drabiny mogą być spowodowane wieloma różnymi czynnikami. W niektórych przypadkach drabina może nieprawidłowo zadziałać i niespodziewanie runąć. W innych, drabina może upaść ponieważ nie została odpowiednio ustawiona. Nie szczędzimy czasu, aby precyzyjnie zidentyfikować przyczynę wypadku, dzięki czemu możemy przedstawić w imieniu klienta najmocniejszy wywód z możliwych.

Reprezentowaliśmy poszkodowanego klienta w sprawie upadku z rusztowania, w której generalny wykonawca nie zapewnił odpowiedniego rusztowania oraz szelek bezpieczeństwa. Nasz klient spadł z wysokości 40 stóp i odniósł liczne poważne obrażenia. Uzyskaliśmy dla niego 1,85 miliona USD odszkodowania.

Roszczenia z tytułu wypadków na rusztowaniu

Upadki z rusztowania mogą mieć miejsce w sytuacjach, gdy rusztowanie zostało zmontowane nieprawidłowo albo z użyciem niedopasowanych lub zniszczonych części. Zdarzyły się również takie przypadki, w których rusztowanie nie zostało odpowiednio zabezpieczone lub po prostu nie było w stanie utrzymać ciężaru sprzętu i załogi niezbędnych do wykonania pracy.

Walczymy dla Państwa na pierwszej lini frontu

Cieszymy się zasłużoną reputacją ze względu na wysiłki, jakie wkładamy w przygotowanie do sprawy. Korzystamy z najnowocześniejszych ilustracji, aby w przejrzysty sposób przekazać ławie przysięgłych informacje o Państwa obrażeniach, umożliwiając jej członkom pełne zrozumienie Państwa cierpienia i czekającego procesu powrotu do zdrowia. Nie jesteśmy tu po to, aby oszukiwać naszych klientów lub łatwo się poddawać. Kiedy podejmiemy się sprawy, możecie mieć Państwo pewność, że wykorzystamy wszelkie dostępne nam środki, aby ją wygrać.

Se habla Español | Mówimy po polsku

Proszę omówić swoją sprawę z prawnikiem wyspecjalizowanym w wypadkach budowlanych

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu omówienia z prawnikiem swego roszczenia z tytułu doznanych obrażeń. Aby umówić się na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację wstępną, można do nas zadzwonić pod numer 212-235-1197 lub wysłać mail.

Obchodzimy jubileusz65-lecia działalności

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

1Angażujemy się w 100%: w każdej przyjętej przez nas sprawie uruchamiamy wszystkie zasoby firmy dążąc do uzyskania pozytywnych rezultatów. Nie obawiamy się wydać żadnych sum koniecznych do wygrania sprawy w imieniu klienta.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

2Zatrudniamy najlepszych biegłych: po starannym przygotowaniu wyszukujemy biegłych, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania nad tym rodzajem uszkodzeń ciała, jakich doznał nasz klient. Współpracujemy na stałe z ekspertami w dziedzinie medycyny, naukowcami, pracownikami uczelni wyższych i innymi.

Trzy Powody, Dla Których Warto Nas Zatrudnić

3Znamy adwokatów strony przeciwnej: w ciągu prawie 65 lat pracy w branży widzieliśmy już wszystkie metody stosowane przez adwokatów strony przeciwnej. Nasze strategie są sprawdzone i dopasowane do ich poczynań oraz obliczone na szybkie przeciwdziałanie wszelkim próbom ograniczenia należnego klientowi odszkodowania.

Photo of Martin W. Edelman and Paul F. Callan